Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Kochamy retro!

Daniel Orzechowski

Pogawędka z zespołem Singin’ Birds

Skąd pomysł, aby wykonywać znane piosenki w stylu lat 50.?

Kochamy stylizację retro! W tamtych latach panie wyglądały niezwykle kobieco, a panowie – jak prawdziwi mężczyźni. Dziś mamy wrażenie, że niestety się to zaciera, więc chcemy temu zapobiec. Fascynuje nas muzyka z tamtych lat, przede wszystkim swing.

Którzy muzycy lat 50. i obecnych są dla was największą inspiracją?

Boswell Sisters i Andrews Sisters, ale także zespoły prowadzone przez gigantów jazzu, takich jak Duke Ellington, Count Basie czy Benny Goodman.

Czego możemy się spodziewać po albumie?

Na płycie na pewno nie zabraknie coverów, ponieważ są one dla nas wyzwaniem i polem do popisu na tle aranżacyjnym. Równolegle pielęgnujemy autorską twórczość, ponieważ chcemy grać i śpiewać nowe piosenki, które będą oddawały ducha dawnych lat. Dla każdego artysty własny repertuar jest możliwością wyrażenia siebie.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?