Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Mroczne tajemnice

Kolejna, piąta już część z serii o przygodach komisarz Hanne Wilhelmsen i jednocześnie najbardziej wielowątkowa, ukazująca spisek w spektakularnym ujęciu.

Anne Holt,
Ósme przykazanie,
Prószyński i S-ka

Książka zaczyna się od morderstwa żony prokuratora okręgowego – obecność męża na miejscu zbrodni wydaje się nie pozostawiać wątpliwości, kto był katem. Śledztwo dotyczące tragedii oraz szereg wydarzeń z pozoru niemających ze sobą wiele wspólnego prowadzą Wilhelmsen do siatki pedofilskiej. Pracując nad skomplikowaną i wyczerpującą sprawą, pani komisarz jednocześnie znajduje się w punkcie zwrotnym w swoim życiu (śmiertelna choroba, która dopada jej ukochaną). Książka Holt to doskonała pozycja dla wszystkich miłośników skandynawskich kryminałów.

—mm

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?