Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Przerwa na reklamy

José Mourinho, legendarny trener Realu Madryt, przemówił do dziennikarzy zaraz po przegranym meczu z Borussią Dortmund.

Było to zaskoczenie, gdyż Mourinho praktycznie w ogóle nie udziela wywiadów, chyba że ma do zakomunikowania coś istotnego. Dziennikarz brytyjskiej stacji ITV Gabriel Clarke najwidoczniej o tym nie wiedział. Zadał pytanie, które od dawna cisnęło się wszystkim na usta: czy w następnym sezonie nadal będzie trenerem Realu Madryt? Mourinho – ku zaskoczeniu wszystkich – odpowiedział, że prawdopodobnie nie i że myśli o przejściu do... no właśnie nie wiadomo, gdyż w tym momencie Clarke uciął rozmowę, by stacja mogła wyemitować blok reklamowy. I tak jedna z najważniejszych deklaracji sportowych w sezonie została zastąpiona reklamą proszku do prania. Co za absurd!

—do

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?