Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Cud miłości

Marta Mardosz

W pewne późne niedzielne popołudnie pod koniec 2004 r., dzień po przyniesieniu do domu ich nowo narodzonego, czwartego dziecka, Kevin Malarky zabrał swojego najstarszego syna Aleksa na coniedzielną mszę, a później obiecał mu szaleństwo w parku.

Wydawałoby się, że to niedziela jak każda inna. Kiedy wracali samochodem do domu, zatrzymali się na skrzyżowaniu. Tata wyjął telefon, żeby poinformować mamę, że za chwilę będą z powrotem. Kevin nigdy nie widział samochodu, który w nich uderzył. Jedyne, co pamięta, to ogłuszający trzask metalu uderzającego o metal przeszywający powietrze, a po chwili – martwa cisza... Co nastąpiło później, to historia aniołów, demonów, modlitw oraz cudów.

Alex był w śpiączce przez kilka tygodni i, szczerze mówiąc, mało kto wierzył, że przeżyje. Skutkiem wypadku było oddzielenie czaszki Aleksa od rdzenia kręgowego. Lekarze mówili, że nigdy sam nie będzie w stanie oddychać, przełykać czy mieć normalnie funkcjonujący mózg. Na szczęście życie Aleksa było w znacznie silniejszych rękach. Nie wiem, co znaczy być rodzicem, jednak nawet mnie trudno było czytać tę książkę i powstrzymać emocje i łzy. Alex prawdopodobnie nie powinien żyć. Prawdopodobnie nie powinien dziś robić rzeczy, które robi. I z pewnością nie ma medycznego wytłumaczenia dla jego wyzdrowienia. Nieważne, czy wierzysz w cuda czy nie, czy jesteś katolikiem czy wyznawcą innej religii. Jedno jest pewne – życie Aleksa jest niesamowitą historią, która sprawi, że będziesz myśleć i czuć.

Kevin i Alex Malarkey

Chłopiec, który wrócił z Nieba

Aetos

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez