Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

"Show" próbowało w tym tygodniu rozwikłać jedną z najbardziej nieodgadnionych tajemnic polskiego show-biznesu – z czego utrzymuje się Ola Kwaśniewska.

Magazyn wyszedł z podejrzeniami, że byłą prezydentównę wciąż utrzymuje tata. Ten jednak wszystkiemu zaprzeczył. Okazało się, że Ola – jak przystało na dorosłą, wykształconą, nowoczesną Europejkę – jest całkowicie samodzielna, czytaj: żyje godnie z chodzenia na celebryckie imprezy. Gospodarować środkami musi jednak oszczędnie, więc ciuchy od projektantów kupuje za bony, a na podróż dookoła świata odkłada w ratach. Cóż, ciężkie jest życie celebryty.

Ale z pewnością nie Natalii Siwiec, której kariera kwitnie. W ostatniej „Gali" postanowiła podkreślić swój głęboki patriotyzm opowieścią o tym, jak to na gwiazdorskich imprezach w Brazylii przyćmiewała blaskiem samą Salmę Hayek, a zgromadzeni goście całowali ją po rękach, podziwiając jej płynny portugalski. Podkreśliła jednak, że nie planuje na stałe zostać w Polsce ze względu na niesprzyjający klimat. Nie mamy wątpliwości, że wkrótce osiądzie w jakimś bardziej egzotycznym miejscu – kto wie, może zostanie już niedługo księżniczką na Wyspach Bergamutach? Niech tylko opanuje narzecze.

Na koniec wirtualne wydarzenie kinematograficzne roku, czyli film Agnieszki Holland o generale Jaruzelskim, który, co prawda, nie powstaje, ale ma już tytuł, obsadę i wstępną datę premiery. Mimo niedawnego dementi reżyserki

dziennikarze „Faktu" wciąż snują opowieści o tym, jak to główną rolę w obrazie zagra były partner Moniki Jaruzelskiej i jak to rozwścieczyło jego niedoszłego teścia. Cóż, trochę ich rozumiemy – rzetelność rzetelnością, ale każdy sposób dobry, żeby generałowi podnieść trochę ciśnienie – a to rzadka okazja poza sezonem zimowym.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO