Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Odkąd Grażyna Szapołowska okryła się niesławą w środowisku aktorskim, podejmuje wszelkie kroki, żeby odbudować swoją nadwątloną pozycję. Jak donosi „Na żywo", aktorka próbowała się nawet uciec do niewielkiego przekupstwa, proponując ZASP procent ze swojej wydanej jakiś czas temu książki „Ścigając pamięć".

Prezes związku Olgierd Łukaszewicz nie połasił się jednak na ten łakomy kąsek, zapewne obliczywszy, że nawet przy zawrotnej sprzedaży kwota nie przekroczy kilkuset złotych. A przy okazji, może wypadałoby przemianować książkę na „Ścigając sławę"?

Aktorka powinna chyba wziąć parę lekcji od mistrzyni świata w odcinaniu kuponów – Katarzyny Cichopek, która znów dostała program w TV („Fakt"). Nauczywszy Polki, jak seksownie przejść przez poród i połóg, tym razem będzie udzielać rad na temat wychowania. Czyżby chciała przeprowadzić telewidzów przez wszystkie etapy życia? Z Kasią Cichopek od kołyski aż po grób.

A przynajmniej do emerytury, bo potem pałeczkę mogą przejąć państwo Kwaśniewscy. Taki gotowy pomysł na show podrzucił nam „Super Express", który sfotografował parę prezydencką, jak w negliżu okazuje sobie czułość wśród mazurskich traw. „Między nimi buzuje namiętność" – grzmi tabloid. Ziarno zostało zasiane. Teraz już tylko czekamy, aż zaczną nauczać o urokach seksu po sześćdziesiątce.

Nie wszyscy prezydenci by sobie na to pozwolili. Oj, nie wszyscy. Weźmy takiego Lecha Wałęsę, pewnie najbardziej przewrażliwionego na swoim punkcie prezydenta. Ostatnio skrytykował kreację Roberta Więckiewicza w filmie „Wałęsa. Człowiek z nadziei". Jak pisze „Na żywo", prezydent oburzył się, że w rzeczywistości wcale nie jest takim bufonem, po czym śmiertelnie się obraził, udowadniając tezę zupełnie przeciwną.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej