Najnowsza interwencja Uważam Rze

Za wszelką cenę

Marta Mardosz

Wiarygodne portrety kobiety w ciąży, niani i pani detektyw

Co za przebiegła i pokręcona historia! Tak w skrócie można opisać najnowszą powieść Samanthy Hayes – thriller psychologiczny opowiedziany z punktu widzenia trzech kobiet. Ale czy są one tak wiarygodnymi narratorkami, jak się na początku wydaje? Claudia jest niezwykle zajętą pracowniczką socjalną, a jednocześnie przybraną matką bliźniaków spodziewającą się następnego dziecka. Jej mąż, oficer marynarki, jest ciągle poza domem, więc Claudia do pomocy przy dzieciach zatrudnia... Zoe, nianię, która wydaje się idealna – ma dotrzymać Claudii towarzystwa podczas ostatnich dni ciąży, zająć się chłopcami i noworodkiem, gdy ten już się pojawi na świecie. Tylko czy zbytnie zaangażowanie Zoe w pomoc rodzinie nie ma ukrytego motywu? Z kolei Lorraine jest detektywem, bada serię ataków na kobiety w ciąży i boryka się z problemami w życiu osobistym – mężem, który ją zdradził, i nastoletnią córką, która jest na najlepszej drodze, żeby zmarnować sobie życie.

Której z tych trzech kobiet byś ufał? Jestem pewna, że każdy byłby w stanie odnaleźć kawałek siebie w każdej z trzech postaci, ponieważ są przedstawione niezwykle realistycznie i wiarygodnie.

Czytając powieść Hayes, ma się poczucie realnego zagrożenia, a emocjonalne zawiłości wciągają od początku aż do szokującego końca. Sama myśl o połączeniu historii ciąży, bezpłodności i naprawdę makabrycznych zbrodni na kobietach przyprawia mnie o dreszcze. Polecam książkę tym, którzy lubią niebanalne thrillery psychologiczne. Czytajcie i drżyjcie ze strachu!

Samantha Hayes
"Dopóki cię nie zdobędę"
Prószyński i S-ka

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy