Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Lech Wałęsa po ożenku syna Jarosława tym razem wydał za mąż córkę – Brygidę, pisze „Życie na Gorąco". Właściwie nie on sam, bo były prezydent na uroczystości się nie pojawił.

Pojawił się za to w tym czasie na korcie tenisowym, gdzie kibicował w meczu Polska–Australia. Dlaczego na ślubie zabrakło ojca panny młodej? Mówi się, że Wałęsa nie przepada za swoim zięciem Wacławem Królem, który otwarcie głosi hasła opodatkowania Kościoła, chce legalizacji marihuany i sympatyzuje z Ruchem Palikota. Czyżby uznał, że zamiast legitymizować związek córki z takim bezbożnikiem, lepiej przysłuży się Polsce, zagrzewając do walki naszych sportowców?

Wartości rodzinne niestrudzenie propaguje natomiast Krzysztof Rutkowski, znany z opinii nie tylko wybitnego profesjonalisty, ale i przykładnego partnera. Niedawno pochwalił się światu, że jego nowa partnerka spodziewa się ich pierwszego dziecka, tymczasem „Super Express" zdybał go na spotkaniu tete-a-tete z niejaką Patrycją Wojnarowską, która w naszym show-biznesie zasłynęła pojawieniem się na oficjalnym bankiecie z gołą pupą. Cóż, jak widać, tyłek można pokazać na wiele sposobów.

Rewia" pisze o Kasi Cichopek, która, będąc w kolejnej ciąży, jeździ po kraju ze złotymi radami, jak zostać sexy mamą, a jednocześnie nie rezygnować z kariery zawodowej. Wreszcie właściwa osoba na właściwym miejscu. Boimy się tylko, że wszystkie najlepsze pomysły na mariaż biznesu z macierzyństwem już sama wykorzystała. W przeciwieństwie do niej całkowicie niemarketingowym podejściem do ojcostwa wykazał się Oliver Janiak, szczęśliwy ojciec trójki pociech, który w jednym z wywiadów stwierdził, że posiadanie dzieci to „najbardziej prze... rzecz", jaka mogła mu się przytrafić. Szczerość godna pochwały, choć chyba nie programu w TVN.

—ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO