Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Franku, pozwól żyć

Rafał Kotomski

Zadłużeni bronią się, jak mogą. Zakładają stowarzyszenia, a nawet powołują grupy „anonimowych dłużników”

Poszczególne historie są niemal bliźniaczo do siebie podobne. Najpierw zapada decyzja o zakupie mieszkania na kredyt. Później następuje dość pobieżne rozpoznanie oferty ze strony banków. Bardzo często decydująca okazuje się rada znajomych, bo mają w tym banku konto, czasem rozmawiają z doradcą i są zadowoleni. Albo intuicja, bo instytucja sprawia wrażenie solidnej i dobrze zadomowionej na rynku.

Marzenia się spełniają

Po wstępnym reasearchu – który często na ostatnim miejscu uwzględniał własne możliwości finansowe – przyszły kredytobiorca jest zwarty i gotowy. Do wykonania pozostaje ostatni etap operacji: seria spotkań z doradcą bankowym, ustalenie szczegółów, symulacja rat. Wreszcie – finał! Umowa kredytowa ozdobiona parafami i końcowym podpisem. Wszyscy wokół twierdzą z niezachwianą pewnością, że w złotówkach się nie opłaca. Więc co najlepiej i najtaniej? Oczywiście, pewne, solidne i stabilne jak sam kraj pochodzenia franki szwajcarskie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO