Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Hejt Park

„Będzie niedługo okazja do zapytania strony amerykańskiej na bardzo wysokim szczeblu. Zobaczymy, czy się przyznają"

—Radosław Sikorski o podsłuchach

„Mam nadzieję, że premier Tusk i prezydent Komorowski byli podsłuchiwani"

—Leszek Miller

„Nie rozumiem tego porównania państwa i Kościoła. Państwo jest organizacją dobrowolną, to znaczy jesteśmy obywatelami danego państwa, ale w każdej chwili możemy to obywatelstwo zmienić"

—Beata Grabarczyk, Polsat

„Ja w kosmosie byłem, wiem, że jest piękny i użyteczny dla nas. Jest on także miejscem pracy dla wybrańców, ludzi światłych, wytrwałych i zdrowych. W kosmos wysyła się ludzi nie za karę, ale w nagrodę. Nie należy więc go zaśmiecać. Jeżeli jednak państwo już chcą koniecznie wysłać pana posła [Macierewicza] w daleką przestrzeń (...), nie w stroju kosmonauty"

—Mirosław Hermaszewski dla „Newsweeka"

„Jestem i byłem przeciwny takim metodom. Zrobię wszystko, by w PO ani nie zdarzały się korupcyjne propozycje, ani nikt ich nie dokumentował, bo to jest działanie nieplatformiane"

—Grzegorz Schetyna o kupczeniu stanowiskami

„Praktyka pompowania kół w PO świadczy o bagnie moralnym partii Tuska. Te standardy narzucił partii Donald Tusk"

—Jarosław Gowin

„Zachowujemy się jak plemiona tubylcze, którym przynosi się paciorki. Jesteśmy pełni ekscytacji, że Kerry przyjechał do Polski"

—Józef Pinior o wizycie Johna Kerry'ego

„UPC włączyła do zestawu Telewizję Republika. Zacząłem ją oglądać i bardzo szybko uświadomiłem sobie, że widzę coś dobrze znajomego mi w stylu, nastroju, w kanonie medialnym. I szybko odkryłem: oglądam na wizji »Trybunę Ludu«"

—Waldemar Kuczyński

„Po obejrzeniu nagrań jestem absolutnie pewny, że pan poseł Wipler nie okazywał legitymacji poselskiej... Policja nie ma obowiązku znać twarzy wszystkich posłów... Nie może być, że pan poseł o wszystko będzie oskarżał teraz policję"

—Bartłomiej „Idziemy po was" Sienkiewicz

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość