Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Poważnie naraził się Tomasz Kin Tomaszowi Karolakowi – pisze „Show". Aktor musiał nie na żarty zdenerwować się na prowadzącego „Magiel towarzyski", skoro posunął się do gróźb karalnych, które wystosował do niego na swoim profilu społecznościowym. Wszystko przez słowo „surogatka", którym dziennikarz określił partnerkę życiową Karolaka Violę Kołakowską – „Nazwał Violkę surokatką!", bulwersował się dyrektor Imki. Dla pewności wyjaśnijmy: Nie, panie Tomku, nie chodziło o afrykańskie zwierzątko. Rycerska postawa zawsze w cenie, ale kiedy się już człowiek obraża, to warto chociaż wiedzieć za co.

Życie na gorąco martwi się o Piotra Ikonowicza, który niedawno trafił do więzienia za nieco zbyt brutalne protesty w sprawie pewnej eksmisji. Znany skandalista postanowił dać się we znaki także więziennym władzom i niemal natychmiast podjął strajk głodowy. Część rodziny już zapowiedziała, że dołączy do jego protestu poza murami. Ciekawe, co na ten pomysł powie siostra Ikonowicza – Magda Gessler. Mogłoby to, co prawda, poważnie nadwątlić jej karierę, ale za to z pewnością odetchnęłoby z ulgą kilku restauratorów.

Na koniec parę słów o dwóch paniach Tusk. Pani premierowa, zachęcona sukcesem Danuty Wałęsy, wydała autobiograficzną książkę „Między nami", która wbrew temu, co sugeruje tytuł, nie jest przesadnie dyskretna. Małgorzata Tusk zdradza w niej czytelniczkom sprawdzony przepis na zdobycie serca mężczyzny („Dajesz mężczyźnie niejasną nadzieję, później walisz po głowie, a on coraz bardziej wariuje na twoim punkcie"). W najnowszym wywiadzie dla „Pani" swoje poglądy na związki przedstawia z kolei Kasia Tusk, która doradza kobietom, że powinny zawsze nosić długie włosy, makijaż, podkreślać ubiorem nogi, a przede wszystkim eksponować biust. Tym razem widocznie uczeń przerósł mistrza, a nawet mistrzynię.

ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO