Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Sejm zdecydowal o losie 6-latkow. Rzadowa koalicja znowu zwyciezyla

Do prawego: Referendum nie będzie!

Janusz Korwin-Mikke

Po pierwsze: o tym, w jakim wieku konkretne dziecko idzie do szkoły, powinni decydować rodzice a nie „rząd" czy parlament, którzy tego dziecka na oczy nie widzieli.

Przy okazji: podobno przy dzisiejszym stanie prawnym rodzice mogą posłać dziecko do szkoły w wieku 6 lat, tyle że nie wiedzą o tym ani rodzice, ani szkoły, które często odmawiają przyjmowania 6-latków! Wystarczyłoby, by pani minister o tym poinformowała!

Po drugie: dokładnie takim samym absurdem jest referendum w tej sprawie. W referendum o wieku posłania dziecka do szkoły decydowałaby większość, która przecież też dziecka na oczy nie widziała! To, by o tym, w jakim wieku pośle dziecko do szkoły, decydowała większość, jest chyba jeszcze bardziej absurdalne niż oddanie tej decyzji w ręce ministra. To, czy decyzję taką podejmowałyby Senat, Komisja Europejska, Rada Bezpieczeństwa ONZ, papież czy pan Krzysztof Kononowicz, jest dokładnie tak samo absurdalne!

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy