Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Powiedzieli

m.m.

Na scenie jesteś delikatną kobietką, a po chwili, niech się Czechow nie śmieje, zmieniasz się w samicę alfa. Który typ jest ci najbliższy?

Zawsze imponowały mi kobiety samodzielne, stanowcze, nawet dominujące. Takie, za którymi chce się iść z podziwem i ufnością, że znają drogę. Waleczne.

Czyli takie, których boją się faceci...

No chyba tak. I ja tych facetów rozumiem. Bo my ciągle ich kastrujemy, pozbawiamy szansy pokazania męskiej siły. A przecież każdy z nich chce udowodnić, że potrafi zarobić na dom, zaopiekować się rodziną i wbić gwóźdź. Ale my zabieramy im młotek z ręki, bo wszystko umiemy same. (...) Kiedyś wpadłam w pułapkę: chciałam być kobietą i mężczyzną w jednym; pokazać, że radzę sobie w wielu rolach. Teraz wściekam się za to na siebie, bo już wiem, że faceci „na życie" wybierają inne kobiety takie, które pozwalają im się wykazać, rozwinąć skrzydła. Uczę się oddawać mężczyźnie więcej pola. Pracuję nad tym.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?