Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Butik: Książki

Agnieszka Niemojewska

Peter Higgins Czerwony golem

Akurat

Cena: 34,99 zł

Jak możemy przeczytać na stronie wydawnictwa, powieść Higginsa to „trzymający w napięciu thriller SF z akcją osadzoną w alternatywnej stalinowskiej Rosji. Wyobraźcie sobie Moskwę lat 30. XX w. przesiąkniętą strachem, kontrolowaną przez wszechwładną partię i tajną policję, ale z golemami, olbrzymami, starożytnymi artefaktami i... myślącym deszczem. »Czerwony golem« to prawdziwa uczta dla miłośników Bułhakowa, Orwella i braci Strugackich; fascynująca i wciągająca opowieść o tym, co by było, gdyby polityczna totalitarna machina zderzyła się czołowo z tym, co w świecie niewytłumaczalne, fantastyczne i boskie".

Akcja powieści kręci się wokół prowincjonalnego śledczego Wissariona Łoma, który „zostaje wezwany do stolicy totalitarnego imperium, by pomóc w śledztwie dotyczącym powtarzających się ataków terrorystycznych. Głównym podejrzanym jest Józef Kantor, syn słynnego rewolucjonisty. Łom depcze mu po piętach, ale pozornie prosta sprawa szybko się komplikuje; tysiące mil na wschód od stolicy, w nieprzebytej puszczy, z nieba spadł na ziemię anioł, wyniszczająca wojna z sojuszem wyspiarskich narodów zbliża się do końca, duch puszczy wyrusza w długą wędrówkę do wielkiego miasta, szukając młodej kobiety, która może mieć klucz do ocalenia świata".

Dla miłośników SF to książka do „szybkiego łyknięcia", ale warto poświęcić jej czas.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy