Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Hejt park

Uważam Rze

„Liczenie na to, że się jakoś Platforma, która jest dość dziwnym tworem, zepnie w roku wyborczym, to jest po prostu proszenie się o kłopoty”

Bartłomiej Sienkiewicz w rozmowie z Markiem Belką

„Sienkiewicz i Belka umawiają się na łamanie konstytucji, żeby wygrać wybory. (...) Decyzja o pozostawieniu Sienkiewicza potwierdza, że cała rozmowa toczyła się nie tylko za zgodą premiera Tuska, ale na jego polecenie”

Jacek Sasin, PiS

„Proceder nielegalnie zakładanych podsłuchów destabilizuje państwo polskie. Proponuję panom, którzy zażądali dzisiaj dymisji rządu, by się zastanowili, czy rzeczywiście chcą stanąć ramię w ramię z tymi, którzy dali im narzędzia do głoszenia tego typu postulatów”

Donald Tusk

„Brawo, panie premierze! Za brak dymisji B.S. w tej sytuacji, za śledztwo ABW w sprawie nagrań. Za oparcie się naporowi histerii i złej woli”

Waldemar Kuczyński, ekonomista

„Jesteśmy profesjonalistami w tym, co robimy”

Maciej Karczyński, rzecznik ABW

„Nawet za komuny SB nie weszła
do »Sztandaru Młodych« w czasie
strajku. Tylko nakład z 21 postulatami ściągali z kiosków”

Aleksandra Jakubowska, była szefowa
gabinetu politycznego premiera Millera

„Dziś prezydent Komorowski w asyście wicepremiera Piechocińskiego zasadzi w redakcji »Wprost« dąb wolności. Obecność PDT nie jest pewna”

Leszek Miller, szef SLD

„Strategia Tuska: kłamać w 2007, 2008, 2009, 2011, 2012, 2013, czyli kłamać, kłamać, kłamać, a strategia na czerwiec 2014 – palić głupa”

Joachim Brudziński, PiS

„Żyłem w przeświadczeniu, że z prezesem Belką żyję w doskonałych stosunkach. (...) Zakładano, że to rządy będą naciskać na bank centralny. Nikt nie przewidział, że może być odwrotnie”

Jan Vincent Rostowski,
były minister finansów

„Teraz każdy wyborca będzie się zastanawiał, czy głosować na świrów, czy na totalnych patałachów, bo taka okazała się Platforma”

Paweł Wroński, publicysta

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez