Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Młynarska, Rusin i Dowbor poprowadzą Charytatywny Bal Dziennikarzy

Wiemy już, kto poprowadzi 7 lutego 2015 r. XVI Charytatywny Bal Dziennikarzy w Auli Głównej Politechniki Warszawskiej. Na scenie zobaczymy trio znanych dziennikarzy – Agatę Młynarską, Kingę Rusin i Macieja Dowbora. Podczas imprezy zaplanowano także występ trzech gwiazd. Goście usłyszą Ewę Bem w towarzystwie podopiecznej Fundacji Anny Dymnej „Mimo Wszystko”, Mrozu i Poparzonych Kawą Trzy.

– Tak jak co roku my dziennikarze chcemy pomóc dzieciom w potrzebie. W tym roku wspieramy m.in. podopiecznych Fundacji Anny Dymnej, chore dzieci, naprawdę ciężko doświadczone przez los. Mamy nadzieję, że dziennikarze dopiszą i tłumnie stawią się na balu mimo środowiskowych sporów i różnic! – powiedziała Katarzyna Kolenda-Zaleska, przewodnicząca rady Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy.

Informacje na temat zakupu cegiełek uprawniających do udziału w balu znajdują się na stronie www.baldziennikarzy.org. Partnerami imprezy są m.in. Politechnika Warszawska i Allegro, a mecenasem projektu PKO BP. Aukcja Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy, z której dochód zostanie przeznaczony na wsparcie potrzebujących dzieci, potrwa do 6 lutego 2015 r. Licytacje odbywają się na stronie charytatywni.allegro.pl/baldziennikarzy.

Fundacja Charytatywny Bal Dziennikarzy powstała w 1998 r. z potrzeby serca dziennikarzy różnych mediów i jest organizacją non-profit, której nadrzędny cel to pomoc najbardziej potrzebującym. Wspiera placówki opieki zdrowotnej, szpitale, instytucje opieki społecznej, domy dziecka, organizacje opiekujące się dziećmi, niepełnosprawnymi i wiele innych.

73fad920065b2d2aa0125399f6ad48ca.jpg

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej