Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Biznes z wartościami

ac


Każdą działalność gospodarczą należy opierać na fundamentalnych wartościach, a sukces przedsiębiorstwa nie jest możliwy bez uwzględniania etycznych zasad. Zysk nie może być celem samym w sobie – to najważniejsza teza konferencji „Biznes z wartościami. Wartości do biznesu”, zorganizowanej 17 kwietnia w Sejmie przez posłanę Joannę Fabisiak (PO), fundację „Edukacja z wartościami” oraz Instytut Przywództwa. To już kolejne spotkanie z cyklu „Ludzie z wartościami”. Celem inicjatywy jest szerzenie postaw i działań opartych na wartościach. Konferencje organizowane dwa razy w roku w Sejmie to doskonała okazja do refleksji nad rolą etyki w działalności społecznej i gospodarczej. Fundacja „Edukacja z wartościami” zajmuje się promowaniem wartości w różnych dziedzinach społecznej aktywności poprzez projekty edukacyjne, doradztwo oraz organizację konferencji. Instytut Przywództwa działa na rzecz rozwijania przywództwa na świecie poprzez wspomaganie liderów w ich osobistym rozwoju.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?