Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

BMW nie dla łysych

Krzysztof Galimski

POLECA KRZYSZTOF GALIMSKI

Piękny, upalny czerwcowy dzień. Nie może być lepszego czasu na odbiór kabrioletu. Słońce świeci, czas więc złożyć dach i rozkoszować się kilkugodzinną trasą. Mocne to słońce. Oj, coś bardzo mocno grzeje. Nic to! Twardy jestem. Jadę dalej. Mój pierwszy dzień z BMW 220i skończył się spalonym na czerwono czołem i małym udarem. Pierwszy wniosek – bawarska marka zbudowała samochód nie dla łysych. Jako że mi natura włosów poskąpiła i nic przed palącymi promieniami mnie nie chroni, pozostało mi w ciągu następnych dni jeżdżenie w kapeluszu na głowie.

Kabriolety kupujemy oczami. To segment, w którym styl jest wszystkim. BMW 220i z ostrymi i modnymi liniami agresywnego nadwozia bez wątpienia może się podobać. Nawet ze złożonym dachem wygląda proporcjonalnie. Wnętrze zbudowano na zasadzie nieregularnych, geometrycznych płaszczyzn z ostrymi liniami – tak jak nakazuje popularny obecnie styl. Jakość materiałów i ich spasowanie – bez zarzutu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?