Najnowsza interwencja Uważam Rze

Butik

Butik-DVD

POLECA GRZEGORZ BENDA

Tymon Tymański nie wychodzi z roli. Także tej filmowej. Pamiętny frontman weselnego bandu w słynnym fabularnym debiucie Wojciecha Smarzowskiego „Wesele”, tym razem wciela się w postać niespełnionego 40-letniego rock'n'rollowca, lidera grupy Tranzystory. Tymański jest zarówno pomysłodawcą, jak i autorem scenariusza tej muzycznej komedii. Komedii, choć myśli, które kołatają w głowach widzów w kinowej sali i po zakończeniu seansu wcale nie są wyłącznie zabawne. Nawet tytuł „Polskie gówno” przestaje razić tych co bardziej wyczulonych kinomanów, bo jest (proszę mi wybaczyć!) trafiony: choć groteskowy i karykaturalny, to wcale nie tak daleki od rzeczywistości obraz polskiego, pożal się Boże, show-biznesu. To jazda bez trzymanki i bez reguł. A droga poprowadzi bohaterów z rodzimego Pruszcza Gdańskiego, poprzez zapyziałe salki i smrodliwe garderoby podrzędnych klubów i scenki domów kultury aż do telewizyjnego programu talent show.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?