Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

źródło: FORUM

Trujące sery z Rosji

Robert Cheda

Afera serowa pozornie dotyka tylko Rosjan. Z powodu ożywionego małego ruchu przygranicznego z Rosją trzeba głośno zaapelować: Polacy! Nie kupujcie i nie jedzcie tego świństwa!

 

Putin ogłosił sukces programu antyimportowego, ale konsumenci są niezadowoleni, bo rodzima oferta ma niewiele wspólnego ze smakiem sera. Przede wszystkim jednak, co wykazały badania sanitarne, komponenty używane do serowego eksperymentu są groźne dla ludzkiego zdrowia i życia. I pomimo ograniczeń na dostawy unijnego mleka produkcja serów w Federacji Rosyjskiej wzrosła o ponad 20 procent. Czyżby cud gospodarczy? Ale jakim kosztem?

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe