Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

źródło: CORBIS

Inkubator z dofinansowaniem

Krzysztof Jeż

Jak samodzielnie założyć inkubator przedsiębiorczości i skorzystać z unijnej dotacji


Dla przedsięwzięcia biznesowego działającego w ramach inkubatora przedsiębiorczości poważnym utrudnieniem jest brak dostępu do indywidualnego finansowania z funduszy unijnych. Jednak można ubiegać się o takie wsparcie, samodzielnie tworząc organizację, której zadaniem będzie pomaganie innym w tworzeniu swoich firm. Nazwa jest drugorzędna. Może to być inkubator przedsiębiorczości, inkubator technologiczny czy park technologiczny. Najważniejsze, aby istotą działania była pomoc udzielana osobom deklarującym chęć założenia „firmy na próbę”, a koszty i ryzyko działania zminimalizowane dzięki funkcjonowaniu w specjalnym otoczeniu biznesowym.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?