Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

źródło: FORUM
KRYSTIAN MAJ

• MYŚLI I SŁOWA •

Właśnie kończysz 41 lat… Zrobiłaś jakieś podsumowanie?

Mam za sobą najlepszy rok w moim życiu! Kiedy obudziłam się rano w dniu swoich 40. urodzin, dostałam ataku paniki. Uświadomiłam sobie, że nie mam już tyle sił witalnych i że chociaż nie jest to dla mnie aż tak istotne, moje ciało się zmienia. No i że mam coraz mniej czasu na zrobienie ważnych dla mnie rzeczy. Zastanawiałam się też, czy coś ekscytującego jeszcze mnie czeka? I nagle dotarło wtedy do mnie, że dopiero teraz jestem we właściwym miejscu, o właściwym czasie, otoczona właściwymi ludźmi. A był to czas trudny dla mnie: chorowałam, kilka razy wracałam do szpitala zakaźnego. I akurat koniec leczenia zbiegł się z moimi urodzinami. Pomyślałam więc, że to chyba najlepszy dzień, żeby znów coś zmienić w życiu.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?