Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Opowieść ma cenę życia

Eryk Mistewicz

Czy błyskotliwa strategia komunikacyjna za 1,5 mln euro uratuje dyktatora przed utratą władzy i banicją?

Po pierwsze, ubiec innych. Przed innymi opowiedzieć swoją historię. Rozpisać wydarzenia tak, aby nikt, kto usłyszy tę opowieść, nie miał wątpliwości, kto jest w niej dobry, a kto zły. Aby odbiorcy z przekonaniem przekazywali dalej naszą historię. Aby byli uodpornieni – i uodporniali innych – na odmienną wersję opowieści. A przynajmniej aby odbiorcy doświadczali dysonansu poznawczego, już nie wiedzieli, kto jest dobry, kto zły.

Po drugie, sięgnąć po profesjonalistów, najlepszych na rynku specjalistów komunikacji społecznej mających dostęp do najnowszych strategii marketingowych. Opowieść, o której dziś mowa, została przygotowana przez konsultanta politycznego od lat pracującego w Europie, ale też przyjmującego zlecenia od przywódców Afryki i Bliskiego Wschodu. Gdy wracał z tej misji, jego podręczny bagaż był cięższy o 1,5 mln euro w gotówce.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy