Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Mali duzi aktorzy

Jolanta Gajda-Zadworna

Mają swoich fanów i strony internetowe. Nie procesują się z rodzicami o pieniądze, jak to się dzieje w Hollywood. – Tam to są prawdziwe gwiazdy – mówią wszyscy. Prawie wszyscy

Julka Wróblewska (rocznik 1998) to najbardziej dziś rozpoznawalna dziecięca aktorka. Po filmie „Tylko mnie kochaj”, dzięki któremu jako rezolutna siedmiolatka zyskała miano „aniołka o  włoskach blond i rozbrajającym uśmiechu”, nie miała wątpliwości: – Jestem gwiazdą – przyznawała.

Teraz już ochłonęła. Zapewnia, że w szkole jest traktowana jak inni uczniowie. Ale przyznaje, że jest osobą powszechnie rozpoznawaną. Fajnie, gdy nawet obcy odnoszą się sympatycznie, ale czasami wolałaby, żeby nikt jej na ulicy nie zaczepiał i nie prosił o autograf.

Ile w tej wypowiedzi dziecięcej kokieterii, a ile autentycznej potrzeby i refleksji na temat ceny, jaką niesie popularność, trudno ocenić. 13-letnia dziś Julka wywiadów udziela z mamą.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?