Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z Platformą?

Dominik Zdort

Sobotnia Parada Równości zwieńczyła tydzień, który stał pod znakiem sporów o ustawę o związkach partnerskich. Geje i lesbijki, grupka nieliczna, ale ekspansywna i hałaśliwa, znów potrafili nas zainteresować swoimi sprawami. Piszę „zainteresować”, choć tak naprawdę lepiej byłoby napisać: „zaszantażować”.

Platforma Obywatelska to partia nadal niesłychanie w Polsce popularna i nawet gdyby wszyscy polscy geje przerzucili swoje głosy na PiS, nie zmieniłby się znacząco układ sił.

Mimo to premier Donald Tusk zapowiedział, że po wyborach jego partia zajmie się ustawą o związkach partnerskich, a zaledwie parę dni temu zmusił swoich senatorów, aby w ustawie o pieczy zastępczej wyrazili zgodę na prowadzenie rodzinnych domów dziecka przez homoseksualistów.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej