Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Prośba o fangę od prezesa

Igor Zalewski

Pomyślałem sobie, że byłoby cudownie, gdyby obraził mnie Jarosław Kaczyński

Panie prezesie! Nigdy o nic nie prosiłem aż do teraz. Niech pan mnie obrazi! Błagam!

Właściwie to wszystko jedno, jak prezes to zrobi. Może stwierdzić, że jestem z tradycji KPP-owskiej albo że stoję tam, gdzie kiedyś stało ZOMO. Albo że jestem ultrakonformistą (to akurat prawda) czy też ruskim agentem. Może też ogłosić, że mam idiotyczną fryzurę (też prawda).

Nie byłoby źle, gdyby wymyślił dla mnie coś specjalnego i nowego. Na przykład, że wyłapuję wiewiórki z parków miejskich, zabijam, preparuję, a potem ubieram w mundury i ustawiam na planie wiewiórkowej bitwy pod Waterloo.

Nieważne, co powie. Byle opluł, dotknął, obraził, przejechał się, zgnoił, wyśmiał, spostponował, poniżył. Może też zrobić wszystko naraz.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość