Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z prezesem TVP?

Dominik Zdort

Tradycji stało się zadość. Prezesem TVP znów został polityk, tym razem były poseł Unii Demokratycznej i Unii Wolności, dziś przygarnięty przez PO. W długim szeregu czysto politycznych prezesów Juliusz Braun stanął za Ryszardem Miazkiem (PSL), Piotrem Farfałem (LPR) i paroma innymi, mniej znaczącymi wykonawcami partyjnych zleceń.

Czy naprawdę kręgi rządzące Polską, uzyskawszy dominujący wpływ na telewizję, nie mogły poszukać jakiegoś menedżera czy dziennikarza? Już nawet nie wymagam, żeby był całkiem obiektywny, aby starał się zachować równowagę między wrażliwością konserwatywną a liberalną. Niechby miał swoje poglądy – nikomu nie wolno ich zakazywać – ale też potrafił czasem oderwać się od swoich sympatii w imię dobra TVP.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Andrzej Sadowski

Wolność tak, ułatwienia nie

• RAZ POD WOZEM, RAZ POD WOZEM • Dopóki rządzący w Polsce będą mówić o ułatwieniach i ulgach dla przedsiębiorców, a nie o przywróceniu wolności gospodarczej, dopóty nie wybijemy się na ekonomiczną niepodległość

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?