Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

M(n)iej więcej

Pewien tygodnik namawia, żeby zapomnieć o Barei, Robert Gawliński wzywa artystów bez matury do wielkiego artystycznego przedsięwzięcia, a Kazik walczy ze swoim fanem. Przyszła wiosna. A co będzie, jak słońce naprawdę przygrzeje?

Stuprocentowa kobieta mediów Zuzanna Ziomecka trafiła na okładkę miesięcznika „Press”. I wyznaje, jaką w dzieciństwie przeszła szkołę: „Za każde zbędne słowo ojciec odbierał mi pięć centów z tygodniówki. To uświadomiło mi, że mniej słów znaczy lepiej niż więcej”. Sięgając pamięcią do pewnego programu w TVN Style z panią Zuzanną w jednej z głównych ról, tak sobie myślę, że szkoda, iż ów proceder – po odpowiedniej waloryzacji – nie ma już dziś miejsca.

W jednej z dwóch bulwarówek niebywałą pomysłowością błysnął Robert Gawliński. Wokalista niemłodych już Wilków wymyślił, żeby zrobić koncert gwiazd bez matury. Na jednej scenie mieliby stanąć Edyta Górniak, Agnieszka Chylińska, Zbigniew Hołdys, Paulina Młynarska, Maciej Maleńczuk. Ponoć wszyscy egzaminu dojrzałości nie zdali. Gawliński wierzy, że byłoby to wielkie wydarzenie artystyczne. O wielkim walorze edukacyjnym.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy