Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

AFP PHOTO/ SCANPIX/Jens Dige

Książę wystąpi w Gdyni

Główną gwiazdą tegorocznego Open’er Festival będzie Prince. Ta informacja powinna zadziałać jak mocny magnes i przyciągnąć tego lata do Gdyni nie tylko polskich fanów ekscentrycznego gwiazdora i muzycznego geniusza w jednej osobie, ale też zapełnić przestrzeń lotniska Gdynia-Kosakowo sporym tłumem gości z całej Europy.

Prince nie jest tu często widziany, a jego popularność, co najmniej od 2004 r., kiedy ukazał się album „Musicology”, wciąż rośnie. 53-letni artysta uznawany jest za jedną z największych osobowości muzyki rozrywkowej końca XX w.

Jego twórczość zakorzeniona jest w funku, soulu, a nawet bluesie, ale wychodząc od nich Prince buduje oryginalny muzyczny świat z elementów jazzu, elektroniki, popu i produkcyjnych zabaw dźwiękiem.

Będzie to pierwszy jego występ w Polsce. Oprócz Prince’a podczas Open’er Festival (20.06 – 3.07) usłyszymy m.in. M. I. A., Pulp i Hurts.

—wl

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej