Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Obciach polski

Krzysztof Czabański

Każdy ma prawo do swojego wyboru, ja apeluję tylko o jedno: nie ulegajcie celebrytom

Jarosław Kaczyński nanosi i poprawki, i uzupełnienia do programu reformowania Polski. Michał Boni publikuje prognozy wydajności przemysłu w Polsce w roku 2030 (jak podają wtajemniczeni z dworu Tuska, premier podkpiwa sobie z zapału Boniego, twierdząc, że jedyne, co jest pewne w roku 2030, to to, iż Władysław Bartoszewski będzie otwierał posiedzenie nowo wybranego Sejmu).

Prawica, pod patronatem PiS, debatuje nad przyszłością Polski ostatnio pod hasłem: „Polska – wielki projekt”. Platforma odwołuje autostrady,  lotniska, dworce i co tam jeszcze kiedyś obiecała. Afera (np. hazardowa) goni kosmiczny bałagan (np. kolejowy), a towarzyszy temu brak jakiejkolwiek odpowiedzialności urzędników państwowych najwyższego szczebla (np. katastrofa smoleńska).

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Edyta Żyła

Doradzą i przeszkolą

Znaczna część unijnych pieniędzy trafia do doradców, którzy pomagają zakładać firmy lub je rozwijać. Przedsiębiorcy mogą więc liczyć na bezpłatne szkolenia, wsparcie doświadczonych mentorów albo pomoc w przygotowaniu strategii marketingowej