Najnowsza interwencja Uważam Rze

Świat

AFP PHOTO / PETER STEFFEN

Gwiazdy po przejściach

Michał Kołodziejczyk

Polacy potrafią grać w piłkę. Borussia Dortmund nie weszłaby na szczyt bez trzech zawodników naszej reprezentacji

Na ulice Dortmundu wyszło pół miliona osób, świętowanie trwało dwa dni. Ludzie brali urlopy tylko po to, by wspólnie się bawić. Borussia czekała na mistrzostwo Niemiec dziewięć lat, ale sukcesu osiągniętego w tak wielkim stylu nikt się nie spodziewał. Średnia wieku podstawowego składu rzadko przekraczała 24 lata, a drużyna Juergena Kloppa grała tak pięknie, że nazwano ją niemiecką Barceloną.

Łukasz Piszczek, Jakub Błaszczykowski i Robert Lewandowski grali w tym zespole pierwszoplanowe role. Sprawili, że na mieszczącym 82 tys. widzów Signal Iduna Park z każdym meczem powiewało coraz więcej polskich flag. Jeszcze nigdy trzech reprezentantów Polski nie miało udziału w tak spektakularnym sukcesie w tak silnej lidze. Zostali mistrzami, prowadząc drużynę do zwycięstw, a nie siedząc na ławce rezerwowych.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Ewa Bednarz

Kredyt z plastiku

Tylko część banków decyduje się na wydawanie przedsiębiorcom kart kredytowych. Znacznie chętniej oferują im dużo kosztowniejsze karty obciążeniowe

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?