Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Creative Aurvana In-Ear3 – ok. 600 zł

Creative Aurvana In-Ear3 – ok. 600 zł
Wysoką cenę dousznych słuchawek uzasadnić może tylko doskonałe brzmienie. Producent zapewnia, że nowy model z serii Aurvana oferuje studyjną jakość dźwięku porównywalną z miniaturowymi głośnikami. Słuchawki dysponują m.in. podwójnymi przetwornikami – oddzielnie dla wysokich i niskich tonów i pasywną zwrotnicą – jak prawdziwe głośniki. Konstrukcja z miękkimi silikonowymi wkładkami dostępnymi w różnych rozmiarach blokuje 98 proc. zewnętrznego szumu.

Microsoft LifeCam VX-800 – 49 zł
Największymi zaletami nowej kamery Microsoftu do komputerów jest łatwość instalacji i niska cena. Do połączenia wystarczy tylko port USB – nie jest potrzebne żadne dodatkowe oprogramowanie. Sama kamera ma skromną rozdzielczość (tylko VGA), wbudowany autofokus i mikrofon. Microsoft przyznaje, że jest to idealne i tanie rozwiązanie dla osób posiadających starsze notebooki, niewyposażone fabrycznie w kamery nad ekranami.

HTC EVO 3D – 2499 zł
Oferujący złudzenie trójwymiarowego obrazu ekran w nowym telefonie HTC nie wymaga stosowania specjalnych okularów. Ma przekątną 4,3 cala, a wyświetlać można na nim zdjęcia i filmy wykonane podwójną kamerą o rozdzielczości 4 megapikseli. Działający w systemie Android smartfon wyposażono również w funkcję HTC Watch umożliwiającą oglądanie na komórce najnowszych przebojów filmowych. Nowy telefon będzie dostępny w Polsce na początku sierpnia.
—Opracował Piotr Kościelniak

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy