Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

AFP PHOTO HO

Wyssane z prasy

Paweł Burdzy

W tym tygodniu fakty wyssane z ogórka. A właściwie ogórek wyssany z „Faktu”, bo od niego się zaczęło. Ale po kolei. Głównym bohaterem prasy bulwarowej była w zeszłym tygodniu niepozorna, nie do zauważenia nawet pod silnym okularem, BAKTERIA EHEC. Ten wyjątkowo paskudny stwór zaatakował żołądki Europejczyków, doprowadzając do śmierci co najmniej 30 z nich. Na szczęście – do tej pory przynajmniej – żadnego z naszych rodaków.

Fakt” zaczął ostro – na jedynce przez dwa dni straszyła „hamburska zaraza”, gdyż tam było źródło rozprzestrzeniania się paskudztwa. W poprzednim wydaniu weekendowym: „wystarczy byś zjadł bułkę z warzywami”. W poniedziałek psychoza nieco

zelżała – informacja, jak to „zabójcza bakteria” zaraziła naraz 17 osób, była dwa razy mniejsza, do tego przecięta sensacyjną informacją, że ANNA MUCHA jest w ciąży.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?