Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Powiedzieli: Kożuchowska inaczej o in vitro

Nigdy nie rozpatrywałam in vitro, bez względu na to, czy jestem za czy przeciw. To są indywidualne decyzje i każdy podejmuje je w zgodzie z własnym sumieniem. Czasami w kobietach rodzi się tak silna potrzeba posiadania swojego dziecka, że decydują się na drogę przez mękę. Ja mam życiową pokorę. Jeżeli ma być mi dane coś tak pięknego, jak macierzyństwo, będę szczęśliwa. Ale nie będę tego wymuszać na naturze. Nie mam poczucia, że jeśli nie urodzę dziecka, zmarnuję życie. Nie mam też potrzeby tłumaczenia się z tego, i parsknę sobie śmiechem na te próby „wymuszenia” ze mnie dziecka, bo „powinnam”. Kilka lat temu w „M jak miłość” Hanka adoptowała dwie córki. I wszyscy chcieli na mnie prywatnie wymusić tę adopcję. A to jest moje życie i moje decyzje.

Małgorzata Kożuchowska w wywiadzie dla „Vivy!”
nr 13 (375)

—wyb. mk

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?