Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Technohit

Dell Inspiron 15R – od 1899 zł

Wymienne obudowy laptopów to nowy sposób wyróżnienia się z tłumu. Dają również możliwość ochrony cennego sprzętu przed zarysowaniem. 15-calowe notebooki serii Inspiron wyposażone są w procesory Intel Core i3, i5 lub i7 oraz do 8 GB pamięci RAM. Opcjonalny akumulator pozwala wydłużyć czas pracy bez ładowania nawet do 13 godzin. Ciekawą funkcją jest opcja bezprzewodowego przesyłania sygnału wideo Full HD i wielokanałowego dźwięku (Intel Wireless Display). Jednak najbardziej interesująca jest możliwość wymiany obudowy komputera w zależności od humoru, okoliczności czy... zużycia. Obecnie dostępnych jest 12 wzorów. Każda obudowa kosztuje 119 zł.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?