Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

Donald, nie lubię cię krytykować, ale słabo wypadłeś na konfie. Zwłaszcza w porównaniu z Jurkiem Millerem chwilę wcześniej.
Słabo?! Jaja sobie, Paweł, robisz?! Ja wypadłem wyśmienicie, jeśli wziąć pod uwagę okoliczności. Rzecznika mam do dupy!

Donek, nie denerwuj się, mówię, jak było…
To trzeba było lepiej dobierać pismaków! Ślepy jesteś? Nie widzisz, kogo wpuszczasz na konferencję? O, choćby ten wariat Tekieli – jako kto on tam wszedł? Jako egzorcysta? I jeszcze ci z „Gazety Polskiej”. Ilu ich tam było? Czterdziestu?! Czy może tylko trzydziestu?!Donald, akredytacje załatwia Centrum Informacyjne Rządu, ja przecież mam co innego…
To ich poinstruuj! Nie wiem, wymyśl coś następnym razem. Że kanalizacja wybuchła i zalało komputery w CIR czy coś. Wiesz, ile ja musiałem się napocić, żeby wyglądać na wyluzowanego? Dobrze, że mam ostatnio te treningi jogi, to sobie w myślach mantrę powtarzałem i jakoś się udało. A jeszcze ta Kolenda, kretynka, co ją napadło?!

No wiesz, Donek, mogliśmy się spodziewać, że będą mącić Gmyz, Gargasowa czy Stankiewicz, ale Kaśka? Tego to już nawet ja nie byłbym w stanie przewidzieć.

No dobra, tu masz rację. Jej chyba na mózg padło. To teraz tak: żadnego wywiadu aż do wyborów, zero zaproszeń na nasze kolacje i w ogóle żadnego z nią kontaktu poza niezbędnym. Niech sobie przemyśli, to może następnym razem będzie wiedziała, o co może pytać.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy