Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Yves Forestier/Getty Images

Podróbka reklamą autentyku

Joanna Bojańczyk

Nasi celebryci lubią lansować się za pomocą marek. Ale czy te luksusowe gadżety są na pewno prawdziwe?

W celebryckim kręgu najwyżej ceniony jest Louis Vuitton, drogi i dzięki wyraźnym logo łatwo rozpoznawalny. Z torebkami LV chodzą Aleksandra Kwaśniewska, Weronika Rosati, Hanna Lis, Dżoana Krupa. Z apaszkami tej marki widziano Kingę Rusin i Macieja Zienia. Z dużym asortymentem „vuittonów” równie dużych gabarytów prezentuje się na imprezach stylista gwiazd Tomasz Jacyków.

Ale czy produkty tych luksusowych marek są prawdziwe?

Z podróbką torby Chanel przyłapano aktorkę Joannę Brodzik i posłankę Joannę Szczypińską. Niedawno skrupulatna autorka blogu Passion4fashion przyłapała Jacykowa na noszeniu nieautentycznych toreb od Vuittona. Wykryła, że czerwona, skórzana naszywka z brelokiem została przyszyta do góry nogami.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Artur Osiecki

Brexit mobilizuje regiony

Województwa chcą przyspieszyć realizację nowych programów regionalnych zarówno ze względu na zbliżający się przegląd unijny, jak i potencjalne negatywne konsekwencje wyjścia Wielkiej Brytanii z Unii Europejskiej