Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Piotr Kościelniak

Microsoft Wireless Mobile Mouse 3000 v2
– 89 zł


Niedroga, lecz solidnie zbudowana mysz Microsoftu oferowana jest w nowych kolorach – szarym i czerwonym. Ma gumowe uchwyty zapobiegające poceniu się dłoni i miniaturowy odbiornik USB, który można na stałe wpiąć w port lub przechowywać pod spodem myszy. Jedna bateria AA (paluszek) wystarczy na dziesięć miesięcy pracy.

Dell S2230MX
– 849


21,5-calowy ekran oferuje rozdzielczość Full HD (1920 na 1080 punktów) i podświetlenie LED. Producent szczególnie podkreśla wyjątkową smukłość ekranu i zgodność z najbardziej wyśrubowanymi normami energooszczędności. Za 30 zł więcej możemy kupić monitor z przekątną ekranu 23 cale – S2330MX.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE