Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Powiedzieli: Kammel. Prawie jak Forrest Gump

(...) Miałem koszmarny kryzys w 2009 r. Z hukiem wywalili mnie z telewizji i to z niemerytorycznych powodów. Można by powiedzieć – nikczemnie, ze względu na głupi spisek. Trzeba było zastanowić się nad sobą, wybrać między załamką a walką. Wybrałem walkę. Była depresja? Nie było depresji, ale był strach. Jak się objawiał? Na przykład tak, że dobrze czułem się tylko wtedy, gdy biegłem. (...) Jedni nazywają to stresem wojennym, inni korporacyjnym. Układ parasympatyczny zaczyna szaleć. Nie kontrolujesz tego, a on strzyka ci w serce stresem. (...) Serce kołacze, zasycha w gardle. Te objawy ustępują tylko wtedy, gdy przystępujesz do walki ze strachem. U mnie to kołatanie, napięcie, dygotanie ustępowało tylko wtedy, kiedy biegłem. Trochę więcej endorfin i było lepiej. Więc non stop biegałem. Prawie jak Forrest Gump.

Tomasz Kammel dla „Gali”
—wyb. ns

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Wojciech Romański

W smoczym kręgu