Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Gadżety

Piotr Kościelniak

Nikon 1 J1
– od 2599 zł


To pierwszy bezlusterkowiec Nikona z wymienną optyką (jest to model mniej zaawansowany w stosunku do drugiego z tej serii aparatów – V1). Czy będzie w stanie wygrać na rynku tego typu kompaktowych aparatów, gdzie ugruntowaną pozycję ma już Olympus ze swoim systemem Four Thirds, Panasonic z Lumiksem czy firma Sony z aparatami z serii Nex? Najciekawszą nowinką Nikona 1 jest funkcja rejestrowania obrazu tuż przed i tuż po naciśnięciu migawki. W ten sposób mamy pewność, że nie umknie nam żadna ważna scena. Jest też opcja nagrywania filmów w jakości Full HD. Nowy Nikon posiada kolekcję własnych obiektywów Nikkor. Do podstawowego zestawu dodany został tzw. kitowy obiektyw VR 10–30 mm.

Sanyo PLC-HP7000L
– 78 500 zł


Najnowszy projektor do profesjonalnych zastosowań oferuje rozdzielczość Full HD i jasność obrazu na poziomie 7 tys. ANSI lumenów. Może być wykorzystywany w kinach i na dużych widowiskach, a z racji wytrzymałej konstrukcji nadaje się dla organizatorów imprez.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE