Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

Technohit

Piotr Kościelniak

Nokia 603
– ok. 200 euro

Nowoczesny i niezbyt drogi smartfon Nokii wyposażony jest w udoskonalony system operacyjny Symbian Belle. Jak przyznaje sam producent, urządzenie przeznaczone jest dla nowych użytkowników smartfonów i osób chcących wymienić starsze produkty Nokii. Komórka dostępna jest w dwóch kolorach (białym i czarnym) z wariantami tylnej pokrywy w jednym z sześciu kolorów. Telefon ma ekran o przekątnej 3,5 cala o dobrej czytelności w mocnym świetle słonecznym. Symbian Belle umożliwia stosowanie aż sześciu spersonalizowanych ekranów głównych i dynamicznych ikonek – widżetów. Najciekawszą funkcją nowego smartfona jest jednak technologia NFC umożliwiająca wymianę danych oraz podłączenie akcesoriów (np. zestawu słuchawkowego) jednym dotknięciem. Smartfon Nokii będzie dostępny na początku przyszłego roku.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?