Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Prosto w serce; odcinek 196; Filip Bobek "Artur"; Anna Mucha "Monika";

Serialowe rozwiązania

Jolanta Gajda-Zadworna

Dla aktorki to na pewno cudowne zdarzenie. Dla nas problem, z którym musimy sobie poradzić – tak o ciąży na planie mówią producenci. A jak sobie z nią radzą?

Monika Milewska wyjechała do Las Vegas. Będzie się tam boksować z przeszłością. Ewa Drawska pozwoli hulać po hali uczuć innej bohaterce. Kasia Górka od kilku tygodni żyje przed kamerą tak, by jej ekranowych perypetii wystarczyło na jak najwięcej odcinków.

Monika, Ewa i Kasia to bohaterki, które producentom seriali – „Prosto w serce”, „Szpilki na Giewoncie” i „Barwy szczęścia” – właśnie teraz pokrzyżowały zdjęciowe plany. Ale grające te postaci Anna Mucha, Magdalena Schejbal i Katarzyna Glinka nie są pierwszymi aktorkami, które zdecydowały się połączyć macierzyństwo z pracą w wieloodcinkowej produkcji. Lista podobnych przypadków jest długa, więc polscy realizatorzy zdążyli już przećwiczyć parę pomysłów na wpasowanie ciąży w produkcyjny cykl.

Tonowanie na ekranie

Problem pierwszy: jak ciążę ukryć? Niektóre z rozwiązań są oczywiste i na tyle czytelne, że nawet widz niewertujący na co dzień plotkarskich rubryk dostrzega zbliżającego się bociana.

Kiedy pierwszoplanowa postać, do tej pory niezwykle aktywna i eksponująca swoje walory w najprzeróżniejszych sytuacjach, zaczyna preferować spokojne zajęcia, gdy coraz częściej filmowana jest z bliska i mniej się na ekranie pokazuje w negliżu i dopasowanych strojach, w głowie niejednego fana zapala się czerwona lampka. Napięcie rośnie też na planie.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Polacy coraz częściej kupują online. Co ich przekonuje do tej formy zakupów?

Kupujemy na potęgę. Rynek dóbr konsumenckich rozwija się dynamicznie, a my – konsumenci – podążamy za najnowszymi trendami. Kupujemy nie tylko więcej, ale i korzystając ze znacznie...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy