Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Co dalej z PZPN?

Stefan Szczepłek

Zwolnienie z pracy sekretarza generalnego PZPN Zdzisława Kręciny w żaden sposób nie wpłynie na wizerunek związku, może natomiast, przynajmniej w najbliższych tygodniach, odbić się niekorzystnie na jego pracy. Kręcina był sprawnym organizatorem, a fakt, że utrzymywał gorący fotel sekretarza przez 12 lat, mówi też o innych jego umiejętnościach.
Ci, którzy wywołali burzę nagraniami, mającymi rzekomo świadczyć o korupcji Kręciny i Grzegorza Laty, walczą o władzę w PZPN, a nie o jego naprawę. Prezes podkarpackiego ZPN Kazimierz Greń, niegdyś szef sztabu wyborczego Laty, a dziś jego główny przeciwnik, marzy o przeprowadzeniu wiosną nadzwyczajnego zjazdu, na którym Lato zostanie usunięty. To się nie uda. Greń tworzy słabą opozycję, wie, że nie uzbiera wystarczającej liczby głosów do przeprowadzenia swojego planu, więc zwraca na siebie uwagę nagraniami.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?

Wojciech Romański

W smoczym kręgu