Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z prasy

Paweł Burdzy

Janusz Palikot to niezły filut, dokazuje nawet w święta. „Super Express” zdradził, że na Wigilię „przyrządził śledzie po lwowsku z piernikiem według przepisu żony Jerzego Urbana”.

Dokazuje też „Fakt”, znowu strasząc, że „dopłacimy Grekom do darmowych obiadów”. Chodzi oczywiście o pożyczkę dla MFW obiecaną przez rząd. Gazeta podała, że przeciętny Grek dostaje w postaci „socjalu” 10,6 tys. euro rocznie. Bardziej bulwersujące dodatki: 1,4 tys. zł za punktualne przychodzenie do pracy, 1,9 tys. zł za korzystanie z darmowych stołówek i 300 zł – za brak windy w pracy.

Na szczęście jest „Viva!”. Zachęcony ceną ekskluzywnego pisma (promocyjne 0,99 zł) przeczytałem story o RADOSŁAWIE SIKORSKIM. „Cała Europa o nim huczy.

W Berlinie wezwał do ratowania UE. Zachód bije brawo, polska opozycja chce go spalić na stosie” – napisał entuzjastycznie dziennikarz. Dalej też jest wesoło. „Rozmowa z ministrem Sikorskim niemożliwa. Jest w ciągłej podróży” – oznajmia dziennikarz. Ale od czego są współpracownice? „Jest dobrym człowiekiem” – mówi jedna.

„I sprawiedliwym” – dorzuca druga.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Hubert Kozieł

Czy Podesta zadławi się pizzą?

• SPISKOWA TEORIA WSZYSTKIEGO • Wybory prezydenckie w Stanach Zjednoczonych były wielkim zwycięstwem zwolenników spiskowej teorii dziejów. Potwierdziły bowiem wiele ich tez