Najnowsza interwencja Uważam Rze

Tu i teraz

Marek Migalski emocjonuje sie wydana przez siebie broszura ?Jaroslaw Kaczynski ? portret impresyjny?. fot. Bartosz Siedlik

Chorzy na Kaczyńskiego

Piotr Zaremba

„Kaczorolodzy” z prawicy gotowi są walczyć o ośmieszenie dawnego lidera nawet za cenę własnej śmieszności.  Serial trwa, cieszy się lewica

Grudzień 2011 r. W Polsce nie milkną echa wielkiego sporu o przyszły model Unii Europejskiej. Rząd Tuska gorączkowo szykuje przesunięcie wieku emerytalnego. Pacjenci niepokoją się nową listą refundowanych leków.

Co w tym czasie emocjonuje europosła PJN Marka Migalskiego? Rozsyłanie wybranym adresatom swojej własnej broszury: „Jarosław Kaczyński – portret impresyjny”.

Prezentem w Kaczyńskiego

Sam opisał tę czynność w zakończeniu 40-stronicowego dziełka: „Książeczka ta zostanie wyprodukowana w liczbie 300 egzemplarzy i rozesłana zostanie do liderów opinii w Polsce – nie zależy mi na tym, aby była popularna, lecz by była pomocna w trafnym postrzeganiu jednej z najbardziej fascynujących postaci polskiej polityki. Egzemplarz z numerem dwa otrzyma bohater tego szkicu. Książeczkę z numerem jeden zatrzymam dla siebie”.

Jako respondent numer 38 zapytałem Migalskiego, z jakich środków wydał broszurę. Odpowiedział, że z prywatnych, to koszt zaledwie 2200 zł, istotnie niewiele, jak na dochody europosła. Powód napisania broszury tłumaczy prosto: Kaczyński, dopóki będzie miał 30-procentowe poparcie, to najważniejsza persona po prawej stronie, a takie inicjatywy jak PJN nie mają szans.

Tyle że inicjatywa pod nazwą PJN po uzyskaniu niespełna trzyprocentowego wyniku wydaje się definitywnie martwa. Ciała statutowe się nie zbierają, ustały konferencje prasowe.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO