Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

fot. mat. producenta

Multimedia

Paweł Gadaczek

Archos 70B Internet Tablet – 199 dol.

Firma Archos zaprezentowała tablet internetowy z serii Archos 70B IT, który niską ceną może zachęcić wielu ewentualnych nabywców tabletów. Jest to już kolejna generacja urządzeń Archos, tym razem oznaczona numerem 9. Tablet 70B IT posiada system operacyjny Google Android 3.2 Honeycomb, siedmiocalowy ekran o rozdzielczości 1024 x 600 pikseli, a także m.in. 512 MB pamięci operacyjnej RAM, dysk o pojemności 8 GB. Czekamy na polską premierę – cenowo to będzie hit.

Brennenstuhl Primera Line DT – 54,90 zł

Programator czasowy Brennenstuhl Primera Line DT to idealne narzędzie w czasach kryzysu i drożejącej energii. Nie zapomni zgasić światła w pomieszczeniach, sprawi, by wentylacja nie działała za długo, zaś włączniki czasowe pozwolą na obudzenie się o właściwej porze. Interesującą funkcją tego urządzenia jest opcja o nazwie „random”, której zadaniem jest ochrona domu podczas nieobecności właścicieli: światło automatycznie gaśnie i zapala się o odpowiednich godzinach. Produkt został wyposażony w zabezpieczenia przed dziećmi. Ma także dwuletnią gwarancję producenta.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Intermedia

• MYŚLI I SŁOWA • BEATA SZYDŁO