Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Przegląd tygodnia Mazurka i Zalewskiego

Oraz prawo jazdy, bo wredne lokalne gazety wypomniały Zbonikowskiemu, że za jazdę pod wpływem rybki stracił kilkanaście lat temu prawo jazdy.

A teraz PiS stracił dwóch radnych czy jakoś tam, bo uznali oni, że Zbonikowski tylko wiochę i siarę im robi, więc z PiS odeszli. Mój Boże, Łukasz, człowieku, jak się ciebie zaczynają w Rypinie wstydzić, to naprawdę pora umierać.

Aborcyjna Wandzia (Nowicka) z palikociarni nie chce, żeby przylgnęło do niej, że była na liście płac przemysłu aborcyjnego, więc się w procesie, który wytoczyła Joannie Najfeld, odwołała od wyroku. I słusznie. Wszyscy wiedzą, że Nowicka jest na liście płac show-biznesu.

Z kronikarskiego obowiązku chcielibyśmy napisać coś o opozycji pozaparlamentarnej, ale ona za wszelką cenę nie chce być opozycją. Jak słyszymy, paweł kowal po raz kolejny zapukał do drzwi PO. Scenariusz jest taki, że Kowal przejdzie do frakcji parlamentarnej EPP i dopiero za te trzy lata wystartuje z PO. Ale, o dziwo, wcale go tam nie chcą. I cóż nasz biedny kieszonkowy Geremek zrobi?

Sami nie wiemy dlaczego, ale formalnie rzecz biorąc, w PJN, czyli opozycji, jest jeszcze michał kamiński. On też chciał przejść do EPP, ale tu okoniem stanął jego dawny kolega z PiS Paweł Zalewski, który przypomniał, jak to Kamiński nazywał go „Herr Zalewski”. Miś pozostaje więc w jednej grupie z kaczystami i odpokutowuje swoje winy, udzielając wywiadu rzeki Andrzejowi Morozowskiemu z TVN24. Temat: „Cała ohydna prawda o zbrodniach i niegodziwościach potwornego Kaczora”. Różnica między Kamińskim a Marcinkiewiczem jest jednak gigantyczna. Zetafon wygląda jak człowiek.

A Miś wygląda, jak wygląda. Pamiętają państwo, jak w jednym z tabloidów ukazały się zdjęcia półnagiego Kamińskiego taplającego się w hotelowym basenie w Zakopanem z Romanem Giertychem? No to podsłuchaliśmy w Sejmie komentarz jednego z posłów PO. Uwaga, drastyczne: „O, kąpiel konia z wieprzem”.

1 2
Następna

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Anna Czyżewska

O wynagrodzeniu bez tabu

Zdecydowana większość pracowników uznaje, że rozmowę o podwyżce powinien zainicjować szef. Polacy nie są mistrzami negocjacji. Strategia biznesowej polemiki to wizytówka przedsiębiorcy