Najnowsza interwencja Uważam Rze

Cywilizacja

fot. GreenHouse

Gadżety

Paweł Gadaczek

Rukus Solar – 150 dol.

Firma Etón zaprezentowała przenośny głośnik Rukus Solar. Urządzenie posiada duży panel słoneczny, dzięki któremu jego doładowanie odbywa się za sprawą energii naszego słońca. Rukus Solar ma wyświetlacz wykonany w technologii e-ink, a głośnik nie posiada złącza minijack – przesyłanie danych odbywa się wyłącznie za pośrednictwem Bluetooth.

Logitech HD Pro Webcam C920 – 499 zł

Firma Logitech zaprezentowała nową kamerę internetową HD Pro Webcam C920. Może ona pracować w rozdzielczości Full HD 1080p podczas połączeń za pomocą Skype'a oraz w rozdzielczości HD 720p przy użyciu programu Windows Live Messenger. Kamera pozwala również szybko przegrywać pliki wideo w rozdzielczości Full HD 1080p na komputer lub udostępniać zdjęcia w rozdzielczości 15 MP na profilach społecznościowych, np. na Facebooku, Twitterze i serwisie YouTube. Kamera dostępna będzie także w wersji dla klientów biznesowych.

GreenHouse  GH-SPA108ICE  Ice Cream Bar – 30 dol.

Fani produktów Apple mają szczęście do śmiesznych gadżetów. Albo to Apple ma szczęście do zwolenników swoich produktów. GreenHouse GH-SPA108ICE Ice Cream Bar to po prostu głośniki w kształcie lodów, a przeznaczone są do iPodów. 0,8-watowe głośniki mają port USB do ładowania akumulatora litowo-polimerowego, który wystarcza na dwie godziny odtwarzania muzyki.

Omni 27 PC – od 1200 dol.

HP zaprezentowało swój komputer all-in-one: Omni 27 PC. Jak to w  przypadku tego sprzętu bywa, wszystko mieści się w obudowie monitora, oprócz klawiatury i myszki oczywiście. Omni 27 PC ma czterordzeniowy procesor Intela (modele od i3 do i7), do 16 GB RAM, 27-calowy ekran o rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli oraz zintegrowaną kartę graficzną Intel HD Graphic. W zależności od wersji komputer posiada napęd Blu-ray lub nagrywarkę DVD.

Aktualne wydanie Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl.

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Wojciech Romański

W smoczym kręgu

Adam Maciejewski

Polski kapitał na Kaukazie

Od 2014 r. w Armenii działa fabryka polskiej spółki Lubawa. Nawiązanie współpracy z rządem Armenii było możliwe dzięki promocji naszego przemysłu za granicą, wspieranej przez dotacje z UE