Najnowsza interwencja Uważam Rze

Felietony

Podsłuchane pod drzwiami

Łukasz Warzecha

Paweł, czy mnie się kiedyś coś do końca wreszcie uda?!

Ale, Donek, co ty opowiadasz? Przecież mnóstwo rzeczy ci się udało. Są Orliki…Co ty mi tu z tymi głodnymi kawałkami? Może mi jeszcze powiesz, że autostrady zbudowaliśmy?

Nie. Donek, tego nie mogę ci powiedzieć.

Tylko że autostrady mnie mało interesują, ja i tak latam. Ale coś, co mnie cholernie interesuje, to to, żeby nie przerywać sobie urlopu, kiedy wreszcie jestem we Włoszech i spadł śnieg!!!

Ja rozumiem, ale przecież pamiętasz, jak było z raportem Anodiny…Pamiętam. I też wtedy miałem rację. Ściągnęliście mnie z nart i jak to wyszło? A nie po to zrobiliśmy z tej cholernej prokuratury oddzielny folwark, żebym teraz musiał robić z siebie idiotę na konferencji.

Przecież coś jednak trzeba było pismakom powiedzieć…I co miałem im powiedzieć? Że pułkownik Wojska Polskiego nie potrafi się dobrze zastrzelić?
A w ogóle, jakie to ma znaczenie? Niech się Seremet martwi. Nie moje małpy, nie mój cyrk.


To następnym razem w ogóle żadnych wystąpień, jak się jakiś prokurator zastrzeli?Paweł, chłopie! Ty sobie zdajesz sprawę, ile tam kosztuje karnet na wyciąg?!

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy