Najnowsza interwencja Uważam Rze

Biznes

Wyssane z palca

Dramatycznie wzrasta bezrobocie. Trudno w to uwierzyć, ale na własnej skórze przekona się o tym rodzina Lubiczów. „Fakt” troskliwie pisze o stracie „godziwego źródła utrzymania” aktorów od 15 lat związanych z „Klanem" i punktuje, że poza tasiemcem zagrali co najwyżej kilka epizodów. Dlaczego nie grali? Odpowiedź jest prosta – w kontrakcie mieli 3 tys. zł za dzień zdjęciowy i zapis o minimum dziesięciu dniach w miesiącu. Dziwne, że niektórym jeszcze chciało się grać w teatrach jakichś.


Tenże „Fakt” zdecydował się na sesję reklamową z Anną Muchą, jej dzieckiem, a przede wszystkim wózkiem. Dziecięcy wehikuł redaktorzy porównali do helikoptera Mi-24, wyliczając, ile warte są poszczególne jego elementy i jak wyglądają z każdej strony. Zabrakło tylko listy sklepów, które takie wózki sprzedają.

Witold Pyrkosz zdenerwował się, dowiedziawszy się, że Cichopek Katarzyna i Mroczek Marcin za udział w „M jak Miłość” dostają dużo, dużo więcej niż on. Pełen oburzenia był też tekst „Faktu” zatytułowany „Amatorzy zarabiają więcej niż mistrz Pyrkosz”. Na kolejnych stronach nie odnotowaliśmy tekstu: „O amatorach piszemy dużo częściej niż o mistrzach”.

I  jeszcze „Super Express” o tym, co redakcję kręci najbardziej, czyli kto jest ile wart. I wcale nie o cnotach obywatelskich tu mowa. Specjaliści z niejakiego PanMedia Western wyliczyli, ile są warte gwiazdy dla reklamodawców. Cholera wie, jak to wyliczyli, chyba po prostu wzięli ceny reklam przed emisją programów z celebrytami. W każdym razie najdroższym okazał się Robert Janowski. Jaka to melodia? „Money, money, money, Must Be Funny In the Rich Man,s World”.

—et

Wstępniak

Materiał Partnera

Jak wdrożyć SAP S/4HANA?

Nowoczesne systemy informatyczne to podstawa dobrze działającego i innowacyjnego przedsiębiorstwa. Dla wielu firm wyzwaniem nie jest wybór systemu ERP, ale jego wdrożenie. Dlaczego? Musi być...

ZAMÓW UWAŻAM RZE

Aktualne wydania Uważam Rze dostępne na www.ekiosk.pl

Komentarz rysunkowy

Felietony

Piotr BOŻEJEWICZ

Może i koniec, ale nie świata

• TAKO RZECZE [P] •Skoro Obama nawet w części nie okazał się takim cudotwórcą, jak przepowiadali eksperci, to czemu Trump miałby być taki groźny, jak go malują ci sami ludzie?